NIHOS na facebooku

Menu

Vyhľadávanie

SVTS

Festival Vysoké Hory Nitra

12. ročník festivalu o horách a cestovaní sa uskutoční 4.11.2017 na MsÚ v Nitre. Viac info nájdete na www.vysokehorynitra.sk Festivalový FACEBOOK

Kontakty

Martin Boltižiar  0907 821696  martin.boltiziar@savba.sk
Patrik Együd  0915 703562  patrick.egyud@gmail.com
Marta Kučerová  0903 158166 martakucerova.nr@gmail.com
Gabriel Bugár  0907 744248  gabriel.bugar@savba.sk
Miroslav Meluš  0905 650681 miroslav.melus@gmail.com
Miroslav Kučera  0915 595744  kuceramiro@gmail.com
Peter Lakata  0948 039177  peter.lakata@centrum.sk
Juraj Kadiš  0905 470841  juraj.kadis@colnasprava.sk
Peter Michalík  0903 359624  michalik.peter@gmail.com
Radovan Baláž  0908 133770 rado.balaz@gmail.com
Marek Matejka  0903 024068  marekmatejka.nr@gmail.com
Martina Danišová  0903 288840 1martina.danisova@gmail.com
Miroslav Michel  0915 933303 mmichel@zoznam.sk
Dana Zmeková  0903 700258  dana.zmekova@gmail.com
Miloš Gajdoš   milosgajdos@hotmail.com
Róbert Kollár  0910 673047  kollar.robert@ebo.seas.sk
Beata Krasňanská  0905 576111  bibak@pobox.sk
Vladimír Hrudka  0908 464238 vvladno@gmail.com
MUDr. Albert Krištofík  0905 723441  kristofikalbert@zoznam.sk
Gašpar Fronc  0903 570312  gafro@ksnr.sk
Michal Griesbach  0903 245473  mizu11@post.sk
Janka Ferenciová  0908 545813 

agile@mail.viapvt.sk

Boris Doman   boris.doman@gmail.com
Martin Mlynka   martin.mlynka@szm.sk
Gabriel Točka   gariotosca@gmail.com
Robino Turza 0915 515442 turza.robino@gmail.com
Jozef Otras 0908 726558 jozefotras@gmail.com